HAKKIMIZDA

Geleceğin Teknolojisi !

Tekşem Bilişim Teknoloji Adına Ne Yapar?

Yeniliklere açık, kaliteli hizmet ve çözüm odaklı düşünceyle Tekşen Otomotiv Bilişim Ltd. Şti. firmasını 11.12.2014 Yılında Samsun’da kurduk.

Misyonumuz,

Doğru teknik ve teknolojilerle katma değer üretebilen, teknolojiyi takip eden yerine takip edilen olan, müşteri ve çalışan memnuniyetini zirvede tutan, iş ortaklarının ilk tercihi olan bir dünya şirketi olmaktır.

Vizyonumuz,

İş ortaklarımıza artı değer katabilmek amacıyla uluslararası standartlarda yerli bilişim ürün ve hizmetlerini üretmektir.

Ekibimiz

Genç ve deneyimli kadromuz ile Karadeniz Bölgesinde GPS/GPRS, Araç Takip Sistemleri yazılım hizmeti veren tek ve ilk firmayız.
Firmamız Otomotiv, Rent a Car ve Sigorta sektörüne sunduğu özel yazılımlar ile birçok yeniliklere imza atmıştır.

Yaptıklarımız

Teknolojik geliştirmeler.

Web Tasarım

Standart web sitelerinin dışına çıkabilen, gelişen çağa ve ilerleyen teknolojiye ayak uydurabilen, mobil kullanıma ve tüm tarayıcılara uyumlu tasarımlar ile sizi tüm dünyaya tanıtıyoruz.

Özel Yazılımlar

Firmanıza yahut şahsınıza özel çözümler sunarak istediğiniz özellikleri taşıyan programları yazıyoruz. Bu yazılım ile beraber Kullanım eğitimi ve size özel kullanım kılavuzu veriyoruz.

Mobil Uygulama

Firmanız ile yapacağımız görüşmeler sonrasında Web sitenizin yada web tabanlı takip programlarınızın mobil cihaz ve tabletlere entegrasyonu sağlanır veya sadeceisteğinize bağlı Mobil uygulama geliştirilip appstore ve Google play marketlerinde yayınlanır.

SEO

Web sitenizi arama motorları kriterlerine uygun hale getirerek hedeflenen aramalarda yükselmesi sağlıyoruz. Bilindiği gibi arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik bir yapı kullanmaktadır ve Bu nedenle web sitenizi bu ayrıntılara dikkat ederek düzenliyoruz.
Scroll to top